RJO TJ - Slavoj Plzeň

Kozolupy 101, 330 32

rjo-kone@seznam.cz

NOVÁ ADRESA

Od 1.10.2018 nás naleznete na nové adrese: Kozolupy 101, 330 32 stáj JK chov koní Kozolupy

STĚHOVÁNÍ ODDÍLU

Ve dnech 28.9 - 30.9.2018 dojde k přestěhování jezdeckého oddílu z Dobřan do Kozolup. Žádáme proto o vyklizení skříněk v buňce nejpozději do 27.9.2018.

Pokud máte volné ruce, budeme rádi když nám pomůžete. Pro více info nás kontaktujte: rjo-kone@seznam.cz

prázdninové dny u koní

Nezapomeňte se přihlásit na již druhý prázdninový den u koní! Kapacita míst je omezena.

Termín: 24.7.2018

OZNÁMENÍ

Oznamujeme, že náš oddíl má novou předsedkyni a výbor. Od 1. července vede oddíl Karolína Otcová, která je současně členkou výboru. Dalšími členkami výboru jsou místopředsedkyně Veronika Dolejšová a hospodářka Markéta Tomšíková.

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

NENECHTE SI UJÍT !!!

KURZ PRVNÍ POMOCI

Dne 31.3 se členové oddílu zúčastnili kurzu první pomoci.  Členové byli řádně proškoleni MUDr. Lenkou Čechurovou. Kurz byl zaměřen na všeobecnou první pomoc s přihlédnutním na úrazy, které jsou nejběžnější v jezdeckém sportu.

Vyškolení členové:

Veronika Bultasová
Veronika Dolejšová
Josef Hájek
Michaela Hrachová
Veronika Krátká
Karolína Otcová
Markéta Tomšíková
Zuzana Zapletalíková

ZIMNÍ KURZY CENTER RIDING

V prosinci a lednu pokračovaly úspěšné kurzy Center riding s Martinou Krpálkovou.

9.12.2017     Fyzio kurz v Plzni, I. lekce

27.12.2017   Výcvik na koni, Dobřany  (Marlen, Logo)

21.1.2018     Fyzio kurz v Plzni, II. lekce

28.1.2018     Výcvik na koni, Dobřany