RJO TJ - Slavoj Plzeň

Kozolupy 101, 330 32

rjo-kone@seznam.cz

9.12.2017 - seminář s martinou krpálkovou

Seminář pro jezdce, kteří chtějí zlepšit svůj sed a pomůcky v souladu se svým koněm, a posunout se tak k lepším jezdeckým výsledkům. 
Jedná se o úvodní jednodenní kurz, kde odborná fyzioterapeutka vypracuje pro každého účastníka osobní kinesiologický rozbor. Následně pak navrhne jednotlivé cviky - protažení problematických partií, stabilizace těla, uvědomění rovnováhy a vliv dýchání na svaly. V navazujících dílech se bude řešit mobilizace a zvětšení rozsahu pohybu kloubů (leden) a vylepšení koordinace a oddělení pohybu rukou a těla (únor). 
Kurz bude spoluvést instruktorka Centered Riding Level I, která v průběhu prvního kurzu uvede účastníky do tematiky ježdění ze středu těla a vliv jezdce na mechaniku pohybu a prostupnost koně. V dalších dílech probere ujasnění a zlepšení pomůcek a jejich čitelnost pro koně a harmonie a lehkost pohybu.
Maximální počet účastníků je dvanáct.

Lektorky:
Helena Písaříková DiS. Cvičitel jezdectví. Certifikáty: Mobilizační techniky, metoda Mojžíšová, SM systém, MUDr. Smíšek, metoda R. Brunkow, Kineziotape, Dornova metoda, Spirální dynamika 
Martina Krpálková, Centered Riding Level I instruktor

Datum a místo konání: 9. prosince 2017 (9:00 - 18:00), Třebízského 12, 301 00 Plzeň

Cena pro účastníky: 1000 Kč

Jak se přihlásit: přes online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/4ab5zB04dDFP4MTq1